Typy na rzuty rożne: Sparta Rotterdam – Den Haag

Sparta Rotterdam, to drużyna, która zajmuje w ligowej tabeli ostanie miejsce, ale pod względem overów rzutów rożnych bardzo rzadko nas zawodzi. Na 25 spotkań ligowych aż 21 razy ich spotkania kończyły się bardzo wysokimi overami rzutów rożnych.

Sparta znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu drużyn z lig europejskich, które mają największą średnią rzutów rożnych (rożne danej drużyny i wykonywane przez przeciwnika), która wynosi aż 12.84 na mecz.

Den Haag w delegacjach wykonuje średnio 4.91 rzutów rożnych na mecz, a dla drużyny przeciwnej nabija średnio 5.23 kornerów.

W ostatnim spotkaniu tych zespołów zobaczyliśmy 10 rożnych, dlatego dzisiaj liczymy na podoby scenariusz.

Ostatnie trzy spotkania na tym terenie zawsze kończyły się overem przynajmniej 9.5 rzutów rożnych. Dzisiaj liczymy na podoby scenariusz.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Sparta Rotterdam – Den Haag, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze