Typy na rzuty rożne: Termalica – Górnik Zabrze

Górnik Zabrze jako beniaminek rozpoczął sezon rewelacyjnie. Grają ładną, ofensywną piłkę i  są najskuteczniejszą drużyną. Patrząc na statystyki, to na siedem spotkań aż w 6 zakończyły się dużym overem rzutów rożnych.

Liczymy że dzisiaj zobaczymy podobna grę i zdecydowanie polecamy grać over RR.

Hej, pamiętaj, że najlepsze kursy, typy na rzuty rożne i handicapy azjatyckie są u bukmachera 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Termalica – Górnik Zabrze, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB