Typy na rzuty rożne: Tottenham – Real Madryt

W pierwszym spotkaniu zobaczyliśmy bardzo otwartą grę obu zespołów. Zarówno jak Real tak i Tottenham miały bardzo dużo sytuacji podbramkowych. W tamtym meczu zobaczyliśmy aż 17 rzutów rożnych!

W tym spotkaniu ciężko wskazać faworyta, bo Królewscy ostatnio przegrali z beniaminkiem La Liga 2:1. Drużyna, która dziś wygra będzie o krok bliżej do awansu z grupy.

Obie drużyny w swoich ligach wykonują najwięcej kornerów. Koguty średnio na własnym terenie wykonują aż 9.4 rzutów rożnych, zaś Królewscy średnio 9 RR.

Liczymy, że tak jak w pierwszym meczu tych drużyn zobaczymy wiele rzutów rożnych.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Tottenham – Real Madryt, typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB