Typy na rzuty rożne: Turcja – Chorwacja

Turcja zajmuje czwarte miejsce w grupie i traci aż pięć punktów do pierwszej Chorwacji. Jeśli chcą powalczyć do końca o awans, to muszą to spotkanie wygrać. Każdy inny wynik zabierze im szansę gry na mistrzostwach świata.

Chorwacja jest na pozycji lidera, ale ma tylko dwa punkty więcej od Ukrainy i trzy punkty więcej od Islandii. Zatem jeśli nie wygra tego spotkania, może stracić pozycję lidera.

Remis w tym spotkaniu nikogo nie będzie zadowalał – więc liczymy na dużo gry ofensywnej, co przełoży się na rzuty rożne w tym spotkaniu.

Odebrałeś już z LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Turcja – Chorwacja, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB