Typy na rzuty rożne: Ukraina – Chorwacja

W Grupie I zapowiada się bardzo ciekawa ostatnia kolejka. Chorwacja niespodziewanie w ostatnim meczu zremisowała na własnym terenie z Finlandią, tracąc w 90. minucie bramkę na 1:1. W wyniku tego spadli na drugie miejsce w grupie.

W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się z Ukrainą, która ma tyle samo punktów, Jeśli Islandia wygra swoje spotkanie, ten mecz będzie toczył się o udział w barażach. Liczymy, że od początku meczu zobaczymy dobrą, ofensywną grę obu drużyn, co przełoży się na rzuty rożne.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Ukraina – Chorwacja, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.63.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB