Typy na rzuty rożne: Vardar – Real Sociedad

Vadar rozpoczął Ligę Europy od dwóch porażek, ale pamiętamy, jak bardzo dobrze grali w kwalifikacjach, w których wygrywali z dużo lepszymi zespołami od siebie i często zaliczyli mnóstwo rzutów rożnych.

Według bukmacherów Real Sociedad jest zdecydowanym faworytem. W lidze widać, że ta drużyna radzi sobie dobrze w ofensywie – 21 bramek strzelonych na dziesięć spotkań, ale także mają problemy w defensywie – aż 20 bramek straconych.

W meczach na własnym terenie gospodarze wykonują średnio 7.6 rzutów rożnych i liczymy, że w tym spotkaniu obie drużyny zdobędą przynajmniej 10 RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Vardar – Real Sociedad, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB