Typy na rzuty rożne: Vardar – Zenit Petersburg

Vardar to drużyna, na którą warto zwrócić uwagę. Gospodarze pokazali w kwalifikacjach jak bardzo są groźni i potrafią walczyć. Wyeliminowali Kopenhagę i Fenerbahce a to robi wrażenie.

Według bukmacherów faworytem tego spotkania są goście, ale liczymy, że w tym spotkaniu obie drużyny będą stwarzać mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Vardar – Zenit Petersburg, powyżej 9.0 rożnych, kurs: 1.80.

Odebrałeś już w LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB