Typy na rzuty rożne: Watford – Tottenham

Tottenham ostatnio nie jest w najlepszej formie, bo w trzech ostatnich spotkaniach ligowych zdobył zaledwie jeden punkt. Jednak my stawiamy na kornery w tym spotkaniu, które Koguty wykonują bardzo często i mają najlepszą średnią – 7.21 – rzutów rożnych na mecz w całej Premier League.

Dzisiejsze spotkanie dla Tottenhamu nie będzie takie łatwe, bo Watford w tym sezonie dobrze radzi sobie w lidze. Gospodarze mają tylko jeden punkt mniej od Kogutów, a ostatnio na tym stadionie wygrali z Arsenalem 2:1.

Liczymy, że obie drużyny w tym spotkaniu będą mieć mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Watford – Tottenham, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB