Typy na rzuty rożne: West Ham – Liverpool

Liverpool ma aż 12 punktów straty do lidera Premier League, ale nas interesuje ta drużyna w perspektywie rzutów rożnych. W ostatnim dwumeczu z Mariborem The Reds wykonali aż 26 kornerów!!!

W dzisiejszym spotkaniu Liverpool zmierzy się z drużyną, która od początku sezonu zawodzi swoich kibiców, czyli West Hamem, który znajduje się na dole tabeli z dorobkiem 9 punktów.

Gospodarze jednak na własnym terenie wykonują sporo rzutów rożnych, bo średnio 6.5 na mecz. Liczymy, że obie drużyny nabiją przynajmniej 10 kornerów!

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

West Ham – Liverpool, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB