Typy na rzuty rożne: Wolves – Fulham

Wolves to lider Championship, który po 15 ligowych spotkaniach ma najwięcej strzelonych bramek w lidze. Wilki średnio wykonują przynajmniej 5 rzutów rożnych na meczu.

Fulham bardzo słabo jak na swoje umiejętności rozpoczęło rozgrywki. Goście zajmują dopiero 16. miejsce w lidze, ale wiemy, że tę drużynę na pewno stać na wiele więcej. Fulham średnio wykonują 5.43 rzutów rożnych na mecz.

W ostani pojedynek między tymi zespołami zakończył się remisem 4:4. Zobaczyliśmy wtedy mnóstwo sytuacji podbramkowych i aż 16 rzutów rożnych. Dzisiaj liczymy na podobny scenariusz.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Wolves – Fulham, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB