Typy na rzuty rożne: Zagłębie Lubin – Arka Gdynia

Zagłębie rozegra dzisiaj swój pierwszy mecz w tej rundzie. Jesienią „Miedziowi” zdobyli więcej punktów w wyjazdowych meczach.

Arka swój pierwszy mecz przegrała na własnym terenie z Legia (0:1), ale momentami grała dobrą piłkę i zdobyła, przeciwko mistrzowi Polski aż 6 rzutów rożnych. Średnio gdynianie zdobywają na mecz 5.31 rożnych.

Obie drużyny prezentują podobny poziom i można oczekiwać, że mecz od początku będzie bardzo wyrównany. W Ekstraklasie rzuty różne padają tak często że, warto się pokusić o ich granie właśnie w tym spoktaniu.

Zagłębie Lubin – Arka: typ: POWYŻEJ 4.5 ROŻNYCH w 1. połowie, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB