Typy na rzuty rożne: Zagłębie Lubin – Wisła Płock

Zagłębie dobrze rozpoczęło sezon, a na własnym terenie są niepokonani od pięciu kolejek. Wisła Płock nie radzi sobie zbyt dobrze ze strzelaniem bramek – tylko trzy bramki na siedem spotkań.

Liczymy, że po krótkiej przerwie, obie drużyny nabiorą dużej chęci do gry i zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne. Polecamy grać over rzutów rożnych, bo jak wiecie, w naszej Ekstraklasie RR padają bardzo często.

Odebrałeś już z LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Zagłębie Lubin – Wisła Płock, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.95.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB