Typy na tenis: Alejandro Falla – Alessandro Giannessi

  • Giraldo wygrał z Beckerem 2-0, jednak przewagą dokładnie 4 gemów, a więc będzie zwrot.

Na dziś proponujemy typ na turniej ATP w Quito.

Alejandro to zawodnik doświadczony, występuje głównie w Challengerach. Wielu pamięta pewnie Falle ze spotkania wielkoszlemowego z Federerem, kiedy to prowadził w setach już 2-0, ale ostatecznie Roger zdołał odwrócić losy meczu. Mimo to, Falla zostawił po sobie świetne wrażenie. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a forma jest daleka od idealnej.

Giannessi to ciekawy gracz, w zeszłym roku awansował do 2r. US Open, gdzie rozegrał bardzo dobry mecz z Wawrinką. Szansę obu panów oceniam podobnie, a więc kursy na Włocha można uznać za value. Obaj są leworęczni, więc to także może wpłynąć na przebieg spotkania. Serwis do środka może przynieść sporo punktów, Falla ze strony bekhendowej prezentuje się mniej pewnie i popełnia sporo niewymuszonych błędów. Handicap gemowy +2,5 do pokrycia nawet mimo porażki.

 

ATP Quito: 21:00: Alejandro Falla – Alessandro Giannessi, typ: Giannessi +2,5 gemów, kurs: 1,80

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB