Typy na tenis: Angelique Kerber – Elina Svitolina

Kerber w końcu gra swój tenis. W trzech spotkaniach spokojnie ograła Barthel, Puig i Konjuh, a więc rywalki, które potrafią zaskoczyć.

Svitolina w tym sezonie gra bardzo dobrze, przegrała jedynie dwa mecze. Tyle, że rywalki Eliny nie były zbyt wymagające.

H2H 5-4 na korzyść Angelique. Kerber świetnie biega, defensywa to jej najmocniejsza strona. Svitolina będzie musiała być cierpliwa, regularna, jednak na przestrzeni całego spotkania może nie wytrzymać i zacząć popełniać niewymuszone błędy.

Kerber wydaje się być nieco stabilniejsza, dlatego jest faworytką w tym spotkaniu.

 

WTA 16:00: Angelique Kerber – Elina Svitolina, typ: Kerber, kurs: 1,68

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB