Typy na tenis: Barbora Strycova – Fatma Al Nabhani

W tym tygodniu fani tenisa będą mieli z czego wybierać. Rozegrane zostaną aż 4 turnieje: Trzy imprezy ATP, w Rotterdamie, Memphis i Buenos Aires, oraz turniej WTA w Doha.
Al Nabhani otrzymała dziką kartę, podobnie jak w ostatnich latach. Nie ma co ukrywać, jest to zawodniczka o kilka klas gorsza niż Strycova. Gra w ITF i to tych z niższych kategorii. W ostatnich 3 latach przegrywała w Doha kolejno: 0-6 1-6 z Niculescu, 0-6 3-6 z Flipkens i 0-6 0-6 z Vekic.

Czeszka prezentuje urozmaicony tenis, sprawnie zmienia rytm gry, lubi zagrać drop shot. Jest regularna. Jeśli zagra swój tenis, Al Nabhani nie będzie miała wiele do powiedzenia.

WTA Doha: 14.02 12:00: Barbora Strycova – Fatma Al Nabhani, typ: Poniżej 16,5 gemów, kurs: 1,62

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB