Typy na tenis: Belinda Bencic – Darya Kasatkina

Sezon tenisowy ruszył pełną parą. W nadchodzącym tygodniu rozegrane zostaną turnieje WTA w St. Petersburgu oraz Taipei.

Belinda Bencic miała pecha w losowaniu Australian Open bowiem trafiła w pierwszej rundzie na znakomicie dysponowaną Serenę Williams. Mimo wszystko Belinda rozegrała bardzo dobre spotkanie, postawiła Amerykance trudne warunki, ostatecznie przegrywając 4-6 3-6.

Kasatkina to zawodniczka utalentowana, jednak wciąż bardzo chimeryczna. W Sydney potrafiła pokonać ówczesną liderkę rankingu WTA Angelique Kerber, aby kilka dni później przegrać w pierwszej rundzie Australian Open z Shuai Peng 0-6 6-7.

H2H 1-1. Co ciekawe, panie spotkały się ze sobą właśnie w St. Petersburgu, w ubiegłym roku, wtedy to górą była Bencic, która pokonała rywalkę 6-4 6-3. Ponadto Belinda broni punktów za ubiegłoroczny finał. Jeśli zagra tak jak w meczu z Sereną, uważam, że jest w stanie wygrać, a już na pewno powalczyć z Kasatkiną.

WTA: St. Petersburg: 31.01 09:00: Belinda Bencic – Darya Kasatkina, typ: Bencic +3,5 gema, kurs: 1,84

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB