Typy na tenis: Benjamin Becker – Santiago Giraldo

Włochy desygnowały do gry Fogniniego, a więc będzie zwrot. Na dzisiaj proponujemy jeszcze jeden ciekawy typ.

Becker na mączce prezentuje się słabiutko, to gracz preferujący korty szybkie. Jego bilans to 29/57. Giraldo ma na koncie blisko 300 wygranych spotkań na tej nawierzchni. H2H 3-0 na korzyść Santiago, za każdym razem pokrywał on handicap -4 gemy, a wszystkie spotkania rozegrane zostały na hardzie.

Nie widzę w tym meczu Beckera, ani nie jest w formie, do tego rywal nie bardzo mu odpowiada. Giraldo jest faworytem, ma po swojej stronie wszelkie atuty. Jeśli Santiago wygra przewagą 4 gemów, mamy zwrot.

 

ATP Quito: 19:30: Benjamin Becker – Santiago Giraldo, typ: Giraldo -4 gemy, kurs: 1,70

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB