Typy na tenis: Dubel na 21.02

Pozycja 1: Alexander Zverev – Nicolas Mahut (+4,5 gemy) 2 1.80

Mahut w hali i przede wszystkim na trawie, jest niezwykle groźnym zawodnikiem. Znakomita gra przy siatce, świetny slice bekhendowy i bardzo dobre podanie, to atuty Francuza.

Zverev to oczywiście świetny zawodnik, mimo młodego wieku przebojem wdarł się do światowej czołówki. Czasem jednak w pierwszych spotkaniach turnieju traci sety, przydarzają mu się proste błędy, jego gra nie jest optymalna.

Dodatkowo publiczność powinna wspierać swojego rodaka. Zverev jest faworytem, aczkolwiek Mahut stać na nawiązanie walki.

Pozycja 2: Janko Tipsarevic – Dominic Thiem 2 1,27

Thiem wybrał się na turniej rozgrywany na mączce i pewnie śmiało myśli o dojściu min. do półfinału, tak aby powtórzyć ubiegłoroczny wynik. Korty ziemne to ulubione korty Dominika, można więc spodziewać się dobrej gry ze strony utalentowanego Austriaka.

Tipsarevic woli szybsze nawierzchnie, w Buenos Aires przegrał 0-2 z Dolgopolovem, wcześniej ograł go Bellucci. Forma Serba pozostaje troszkę niewiadomą, bardzo fajnie, że „Tipsar” powrócił na korty, to bardzo dobry zawodnik, jednak najlepsze lata ma już raczej za sobą.

Jeśli Thiem zagra swój tenis, powinien łatwo ograć rywala.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 2,28

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB