Typy na tenis: Dubel na 23.02

Pozycja 1: Casper Ruud – Roberto Carballes Baena 2 1.60

Carballes Baena to typowy gracz na mączkę. Rozegrał na tej nawierzchni kilkaset spotkań. W Rio przebrnął przez kwalifikacje, a w pierwszej rundzie ograł gładko Souse.

Ruud to młody zawodnik, na codzień grywa w Futuresach. Stawka meczu jak dla niego będzie wysoka. Hiszpan jest bardziej doświadczony, co może mieć spore znaczenie na tym etapie turnieju.

Pozycja 2: Gael Monfils – Sergiy Stakhovsky 1 1.17

Monfils posiada dużo większe umiejętności, do tego zagra przed własną publicznością.

Stakhovsky czasem zaskoczy dobrym spotkaniem, jednak brakuje mu stabilizacji formy. W jedynym meczu obu panów gładko wygrał francuski zawodnik, dziś również jest faworytem.

 

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 1.87

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB