Typy na tenis: Dubel na 23.02

Proponujemy ciekawy dubel z AKO ponad 2.00.

Pozycja 1: Albert Ramos-Vinolas – Fabio Fognini 2 1,60

Fognini to tenisista, który posiada spore umiejętności, jednak czasami głowa przeszkadza mu w skutecznym graniu. Włoch reaguje bardzo żywiołowo, co nie zawsze przekłada się na jego dyspozycję.

W pierwszym meczu w Rio pokonał gładko Robredo, co jest dobrym prognostykiem. W Brazylii Fabio był już w finale, pokonał tutaj Rafaela Nadala.

H2H 9-1 na korzyść Fogniniego, 5-0 na mączce. Jak widać pasuje mu tenis Hiszpana. Jeśli Fabio zagra na swoim poziomie, będzie zaangażowany, powinien ograć Ramosa-Vinolasa.

Pozycja 2: Angelique Kerber – Ana Konjuh 1 1,31

Kerber spokojnie wygrała z Barthel i Puig, w końcu gra Niemki wygląda dobrze. Konjuh także rozgrywa świetny turniej, choć dosyć szczęśliwie zwyciężyła z Vesniną.

Chorwatka gra ofensywnie, jednak Angelique znakomicie kontruje. Jeśli tylko piłki zagrywane przez Konjuh będą wracać na drugą stronę, Ana może zacząć popełniać niewykluczone błędy.

Spodziewam się dobrej gry ze strony Kerber i awansu do najlepszej czwórki turnieju.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 2,09

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB