Typy na tenis: Dubel na wtorek 21.02

Na wtorek proponujemy fajnego dubla, można zagrać „grubo” choć oczywiście w granicach rozsądku 🙂 My proponujemy stawkę 150 zł.

Pozycja 1: Elise Mertens(+6,5 gemów) – Agnieszka Radwańska 1 1,55

Mertens w tym roku wygrała już turniej w Hobart. Bilans 15-2 mówi sam za siebie. Belgijska tenisistka posiada dobre warunki fizyczne, potrafi zagrać winnera.

Agnieszka nie jest w życiowej formie. Gra momentami zbyt pasywnie, rywalki coraz lepiej czytają jej grę. Handicap +6,5 gemów jest do pokrycia w dwóch setach.

Pozycja 2: Garbine Muguruza – Kateryna Bondarenko 1 1,25

Muguruza nie zachwyca, jednak na pokonanie Bondarenko stać ją spokojnie. Hiszpanka gra agresywnie i żeby jej uderzenia lądowały w korcie potrzeba dobrego przygotowania fizycznego.

Kateryna to bardzo dobra deblistów, w singlu radzi sobie gorzej. Jej tenis jest dosyć urozmaicony, potrafi zmienić tempo, zwolnić. Mimo wszystko w starciu z Muguruzą przewaga fizyczna będzie zdecydowanie po stronie Hiszpanki. Jeśli tylko zwyciężczyni French Open z ubiegłego roku zagra na swoim poziomie, powinna spokojnie ograć Bondarenko.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 1,93

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB