Typy na tenis: Dustin Brown – Benoit Paire

Dustin pokonał niespodziewanie Cilicia, wcześniej ograł Garcie-Lopeza. Paire z kolei uporał się z Khachanovem i Feliciano Lopezem. Niemiec opiera swoją grę na serwisie, często chodxi do siatki. Dysponuje znakomitym volleyem.

Paire to zawodnik o sporym potencjale, jednak czasami zawodzi go strona mentalna. Przed własną publicznością powinien jednak zagrać na swoje. Typuję over 22,5 gemów. W obu spotkaniach triumfował Dustin, choć za każdym razem w trzech setach. Dziś również prawdopodobny jest jest zacięty mecz.

ATP Montpellier: 15:30: Dustin Brown – Benoit Paire, typ: Powyżej 22,5 gemów, kurs: 1,75

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB