Typy na tenis: Kristina Mladenovic – Simona Halep

Halep po kontuzji wydaje się powoli wracać do optymalnej dyspozycji, jednak z pewnością brakuje jej ogrania na najwyższym poziomie, ponieważ treningi i pojedynki sparingowe to zupełnie co innego.

Mladenovic zaskakuje, oczywiście „in plus”. Wygrany turniej w St. Petersburgu, finał w Acapulco. „Kiki” do tej pory odnosiła sukcesy w grze podwójnej, teraz pokazuje także, że i w singlu stać ją na dobre wyniki.

W Indian Wells obie panie gładko ograły swoje rywalki – Mladenovic wygrała 6-0 7-5 z Beck, Halep pokonała 6-4 6-1 Vekic.

H2H 2-1 Kristina, wszystkie pojedynki kończyły się overem 20,5 gemów i taka jest propozycja na ten mecz. Francuzka dobrze serwuje, potrafi kończyć wymiany. Halep to oczywiście świetna defensywa, znakomicie zagrywa passingshoty. Panie powinny stworzyć ciekawe widowisko, obie stać na zwycięstwo.

WTA: Kristina Mladenovic – Simona Halep, typ: Powyżej 20,5 gemów, kurs: 1,80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB