Typy na tenis: Roger Federer – Jack Sock

Jack Sock sprawił sporą niespodziankę pokonując Nishikoriego, wcześniej ograł także Dimitrova.

Wszystkie mecze Amerykanina kończone były w trzech setach, a więc zmęczenie może dać się we znaki. Roger jest dużo bardziej wypoczęty, bowiem w poprzedniej rundzie Kyrgios oddał mecz walkowerem.

Forma Federera jest bardzo wysoka, do tego widać w jego grze luz. Gra Socka jest nieco chimeryczna, potrafi rozgrywać gemy na bardzo wysokim poziomie, ale zdarzają mu się także przestoje (0-6 z Laaksonenem, 4-6 z Jaziri).

H2H 2-0 Roger. Uważam, że także i w tym meczu Fed wygra bez straty seta. Bekhend Socka to jego słabsza broń, Fedex powinien często chodzić do siatki.

ATP: Roger Federer – Jack Sock, typ: 2-0 Federer, kurs: 1,75

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB