Typy na tenis: Roger Federer – Nick Kyrgios

Kyrgios po raz drugi pokonał Djokovicia i to bez straty seta. To pokazuje jakim potencjałem dysponuje Australijczyk. Federer gładko ograł Nadala, forma Szwajcara wciąż jest wysoka.

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, panowie jak do tej pory grali ze sobą jeden raz, gdzie po trzech tie-breakach lepszy okazał się Kyrgios.

Dużo zależeć będzie od poziomu gry Nicka. Jeśli zagra swój tenis, będzie trafiał, będzie świetnie serwować, ma szansę na zwycięstwo. Federer jest jednak bardzo mocny, pewność siebie po wygraniu Australian Open wzrosła, Szwajcar gra luźno.

Over 10,5 gemów w pierwszym secie wydaje się być dobrym typem, serwis będzie bardzo ważnym elementem, który może znacząco przybliżyć do wygranej.

ATP: Roger Federer – Nick Kyrgios, typ: Powyżej 10,5 gemów w pierwszym secie, kurs: 2,37

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB