Typy na tenis: Shuai Zhang – Ana Konjuh

Nowy tydzień z tenisem to kolejne turnieje, panie będą rywalizowały w Dubaju i Budapeszcie, natomiast panowie w Rio de Janeiro, Marsylii i Delray Beach.

Shuai Zhang pokonała niedawno w Doba Muguruze co z pewnością można uznać za niespodziankę. Chinka gra prosty tenis, uderza mocno, stara się grać kątowo. Przytrafiają jej się jednak błędy, chociaż na hardzie rezultaty osiąga całkiem dobre.

Konjuh to talent, młoda dziewczyna, nie bojąc się mocno atakować. Ma bardzo dobre warunki fizyczne, serwuje płasko, często samym podaniem ustawia sobie całą akcję.

To może być ciekawe spotkanie. W jedynym meczu, w którym panie miały okazję rywalizować, wygrała Chorwatka 7-6 6-3, a więc linia 20,5 gemów zostałaby pokryta.

WTA Dubaj: 13:45: Shuai Zhang – Ana Konjuh, typ: Powyżej 20,5 gemów, kurs: @1,85

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB