Typy na tenis: Simona Halep – Ana Konjuh

Konjuh to utalentowana dziewczyna, w tym sezonie doszła już do finału w Auckland, w Australian Open pokonała 2-0 Mladenovic, a w drugiej rundzie przegrała 1-2 z Gavrilovą. Chorwatka gra ofensywnie, nie boi się atakować, gdy tylko jest precyzyjna naprawdę ciężko odnaleźć właściwy rytm grając przeciwko niej.

Typuję, że Konjuh ugra seta w spotkaniu z Halep. Rumunka przegrała w pierwszej rundzie Australian Open z 0-2 z Rogers, powodem była kontuzja lewego kolana. Ciężko powiedzieć, czy Simona jest już w pełni sprawna, ból w kolanie to dla tenisisty bardzo bolesna dolegliwość.

Nawet jeśli Rumunka zagrałaby swój tenis, wcale nie jest powiedziane, że Ana nie podejmie walki. W młodej Chorwatce drzemie ogromny potencjał i set w spotkaniu z Halep jest w jej zasięgu.

01.02: WTA St. Petersburg: 10:30: Simona Halep – Ana Konjuh: Konjuh wygra seta, kurs: 1,81. 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB