Typy na tenis: Venus Williams – Kirsten Mladenovic

Venus potwierdzając przybycie na turniej w St. Petersburgu zapewne nie spodziewała się, że dojdzie w Melbourne aż do finału. Tymczasem zaledwie kilka dni po bardzo intensywnym okresie przyjdzie jej zagrać mecz w kolejnym turnieju.

Amerykanka gra ofensywny tenis, dużą pracę wykonuje nogami, tak naprawdę drobne spóźnienie do uderzenia powoduje błąd. Nie ma co ukrywać, Venus ma już swoje lata i ciężko będzie jej być w znakomitej dyspozycji fizycznej. Mladenovic w hali czuje się świetnie, nieźle serwuje, potrafi grać przy siatce.

Uważam, że Kiki Mladenovic będzie miała wielką okazję, aby pokonać utytułowaną rywalkę. Panie jak dotąd nie miały okazji grać ze sobą. Może być ciężko o motywację dla Venus, parę dni temu grała finał wielkoszlemowego turnieju na korcie Rod Lavera, a tutaj jakaś marna impreza, zupełnie dwa różne bieguny. Stawiam na handicap gemowy w stronę Mladenovic.

WTA St. Petersburg: 02.02 12:30: Venus Williams – Kirsten Mladenovic, typ: Mladenovic +3,5 gema, kurs: 1,75

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB