Typy na tenis: Yannick Reuter – Jerzy Janowicz

Reuter to tenisista grający głównie w turniejach ITF. Belgijski zawodnik niczym szczególnym się nie wyróżnia, w tym sezonie przegrywał gładko z Kavciciem, Tiafoe i Langerem.

Janowicz rozegrał bardzo dobry mecz z Ciliciem, prowadził w setach już 2-0, jednak to Chorwat awansował do kolejnej rundy. Polak na hali czuję się świetnie, jego serwis i forhend doskonale sprawdzają się w grze na szybkich nawierzchniach. Janowicz powinien spokojnie ograć rywala.

ATP: Challenger Quimper: 1.02 15:00: Yannick Reuter – Jerzy Janowicz, typ: Janowicz 2-0, kurs: 1,75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB