Typy NBA: Atlanta Hawks- Cleveland Cavaliers

Typy na mecz Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers. Mecz czołowych drużyn Konferencji Wschodniej NBA, której liderem są Cavs. Hawks, którzy będą gospodarzem tego spotkania zajmują obecnie 5. miejsce.

Mistrzowie przystępują do tego meczu w roli faworyta i na pewno podejdą do spotkania poważnie. To nie Nets, Sixers czy inne słabe drużyny. To Hawks, którzy mogą stanąć na drodze Cleveland w marszu po obronę tytułu w późniejszej fazie rozgrywek. Lepiej już teraz pokazać graczom z Atlanty miejsce w szyku, aby gdy dojdzie do spotkania tych drużyn w playoffs, Jastrzębie miały złe wspomnienia.

Stawiamy na takie zwycięstwo Cavs, żeby pokryć naprawdę niewielki handicap.

Atlanta Hawks- Cleveland Cavaliers, typ 2 (-2.5), kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB