Typy NBA: Brooklyn Nets – Miami Heat

Typy na mecz Brooklyn Nets – Miami Heat w ramach środowych spotkań najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA.

Wczoraj Wizards nas nie zawiedli i pewnie pokonali u siebie Celtics, notując tym samym 14. z rzędu wygraną we własnej hali Verizon Center.

Dziś pozostaniemy na Wschodzie USA, tylko przeniesiemy się trochę na północy do Nowego Jorku, gdzie na Brooklynie Nets podejmą Miami Heat. Gospodarze wygrali w tym sezonie zaledwie 8 meczów i pewnie zmierzają po tytuł najgorszej drużyny ligi, co może zaowocować jedynie dobrym miejsce w drafcie. Niestety dla fanów Nets, pick w pierwej rundzie draftu ich drużyny należy do Celtics i to oni najbardziej się cieszą z fatalnej postawy nowojorczyków.

Heat też nie błyszczą formą, ale potrafili jednak wygrać 14 spotkań, mimo iż drużyna jest w procesie sporej przebudowy. Ostatnie cztery mecze to cztery „W” z takimi drużynami jak Golden State Warriors, Houston Rockets, Dallas Mavericks czy Milwaukee Bucks – zatem pokonali naprawdę solidne ekipy.

Liczymy, że dziś w Barkley’s Center na Brooklynie Heat pokażą się z dobrej strony, zwłaszcza w ataku, gdzie błyszczy ostatnio Dion Waiters. Nets zagrają bez rozgrywającego Jeremy Lina oraz rzucającego obrońcy Joe Harrisa.

Brooklyn Nets – Miami Heat, typ: 2 (-2.5), kurs 1.80.

Chcesz więcej typów z NBA? Zobacz jak typują gracze z naszetypy.com

 

Komentarze

Komentarze