Typy NBA: Chicago Bulls – Boston Celtics

Typy na mecz Chicago Bulls – Boston Celtics, w ramach NBA Playoffs 2017. W serii best of seven prowadzą gracze z Wietrznego Miasta 2:0.

Bez cienia wątpliwości napiszemy, że Celtics są lepszą drużyną. Przypomnijmy, że Bulls przystępowali do rywalizacji w Playoffs z ósmego miejsca w Konferencji Wschodniej, ale Celtics z pierwszego. Różnica kolosalna, prawda? Zatem co się stało, że to underdog prowadzi w serii? Złożyło się na to kilka sytuacji na parkiecie oraz poza nim.

W pierwszym meczu ekipa z Bostonu przegrała walkę na tablicy. Do tego doszła tragiczna wiadomość dla lidera Celtów, Isaiah Thomasa, którego siostra zginęła w wypadku samochodowym. To wszystko złożyło się na dwie porażki na własnym parkiecie z Bulls, którzy w sezonie regularnym grali bardzo chimerycznie.

Liczymy, że Celtics się obudzą. To dla nich mecz ostatniej szansy, taki „must win”, bo żadnej z drużyn w historii NBA nie udało się awansować do kolejnej rundy przegrywając 0:3.

W Stanach często powtarza się tezę, „Vegas wie więcej i rzadko się myli”. To w nawiązaniu do bukmacherów w stolicy światowego hazardu w Las Vegas, którzy ustalają kursy na mecze. Skoro w „Sin City” widzą faworyta w Celtics, to pójdziemy ich tropem. To absolutny „MUST WIN” dla Celtics i wierzymy, że wygrają w Chicago i tym samym odwrócą losy rywalizacji.

Chicago Bulls – Boston Celtics, typ: Celtics OT, kurs: 1.75.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NBA i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NBA Playoffs.

Komentarze

Komentarze