Typy NBA: Dubel na niedzielę 22.10.

Minionej nocy naładowana gwiazdami ekipa z Oklahoma City przegrała w Salt Lake City z Utah Jazz psując nam świetną serię wygranych dubli z NBA. No nic! Jedziemy dalej, chodź dziś tylko trzy mecze do grania, w tym jeden o 21:30, więc w dogodnym czasie dla mieszkańców Polski.

Właśnie na ten wczesny mecz kierujemy nasz pierwszy typ. Obie ekipy są tak bardzo słabe, że trudno tu wskazać faworyta. Liczymy, że będzie to wyrównane spotkanie, w którym nikt nie będzie zwracał uwagi na obronę. Nets osłabieni kontuzją Jeremy’ego Lina, a to miała być ich największa broń w tym sezonie. Dlatego uważamy, że Hawks, jeśli przegrają dziś na Brooklynie to nie będzie dużej różnicy punktowej. Kto wie, może pokuszą się o wygraną, wszak pokonali w tym sezonie i to na wyjeździe Dallas Mavericks.

No i zagramy na back to back na Oklahomę, która spieprzyła nam kupon minionej nocy. Wracają do domu, przed własną widownię i muszą wygrać z Minnesotą. Nie ma innej opcji. Dwie porażki pod rząd dla ekipy, która ma zatrzymać w tym sezonie Golden State Warriors? To nie wchodzi w grę i nawet szalejący w Minnesocie Jimmy Butler i Karl-Anthony Towns nie zatrzymają dziś bandy z OKC.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze