Typy NBA: Dubel na niedzielę 5.11.

Z kim jak z kim, ale z Atlantą mistrzowie Konferencji Wschodniej muszą wygrać. Cavs już nie raz nas zawiedli w tym sezonie, ale liczymy na nich, bo dziś o 21:30 zagrają z naprawdę słabym zespołem. Jastrzębie ze stanu Georgia latają w tym sezonie tak nisko, że LeBron James i spółka powinni ich dziś roznieść w pył. Nam wystarczy, że pokryją handicap -8.5.

W drugim meczu Dubla NBA przeniesiemy się do Kalifornii, gdzie LA Clippers pokonają dziś Miami. Nie wydaje nam się, żeby Heat coś ugrali w Staples Center, bo gospodarze są naprawdę mocną drużyną.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze