Typy NBA: Dubel na piątek 3.11.

Wracamy do typowania NBA, wszak sporo się w tej lidze dzieje. Nasz dzisiejszy Dubel przynosi nam kurs 2.01 i jest naszym zdaniem ma spore prawdopodobieństwo sukcesu.

Stawiamy, że Oklahoma pokona dziś Boston, który mimo straty swojej gwiazdy prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Jednak dziś to Thunder są faworytem i nie wierzymy, aby Celtics mogli poradzić sobie z Westbrookiem, George’m i Anthonym.

W drugim meczu stawiamy na Rakiety z Teksasu. Grają z najsłabszą drużyna w lidze i nie widzimy innej opcji jak zwycięstwo Houston. Atlanta w tym sezonie tankuje po najlepszy wybór w drafcie. Grają naprawdę okropnie!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze