Typy NBA: Dubel na sobotę 4.11.

Typy NBA na sobotę, czyli szansa na zarobek! Dziś stawiamy Dubla, którego łączny kurs wynosi równe 2.0. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Pistons pokonają Kings i pokryją handicap -4.5. Sacramento jest w totalnej rozsypce. Na osiem meczów przegrali aż siedem! Nie wróży to dobrze przed wyprawą do Detroit, które na własnym parkiecie jest bardzo groźne. Cztery mecze we własnej hali i trzy wygrane. Dziś wygrają czwarty raz!

W drugim meczu oczywiście faworytem jest Minnesota, ale wygrać w NBA 18 punktami jest ciężko, nawet ze słabym Dallas. Uważamy, że Wilki dziś pokonają Mavs, ale nie będzie to aż tak duża przewaga punktowa, żeby nasz handicap nie został pokryty.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze