Typy NBA: Dubel na wtorek 7.11.

Wracamy do typowania NBA, która powoli rozkręca się na dobre. Na razie widzimy jak zawodzą wszystkich Cleveland Cavaliers. Coś w tym zespole nie gra, obrona zupełnie się posypała, a sam LeBron James meczu nie wygra.

Dziś uciekamy z dala od stanu Ohio i zajrzymy do słonecznej Kalifornii, gdzie w Sacramento miejscowi Kings podejmą Oklahoma City Thunder. Po dwóch porażkach z rzędu z mocnymi Blazers i Celtics wreszcie OKC trafią na najgorszą drużynę Zachodu. Kings nie wygrali jeszcze żadnego meczu u siebie. Stawiamy, że dzisiejszej nocy przegrają przed własną widownią kolejny mecz, a OKC wrócą na właściwe tory.

Z Kalifornii przeniesiemy się do Kanady, gdzie w Toronto zagrają dziś Byki z Chicago. Ponad dwa tygodnie temu Bull grali już z Raptors w Air Canada Center i przegrali aż 17 punktami. Dziś przegrają może nie tak wysoko, ale na tyle, aby pokryć niewielki handicap -6.5.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Komentarze

Komentarze