Typy NBA: Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers

Typy na mecz Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers w ramach NBA Playoffs 2017. W serii best of seven obrońcy mistrzowskiego tytułu prowadzą 3:0. Dodajmy, że w historii NBA, żadnej drużynie nie udało się wygrać serii przegrywając 0:3.

Dziś Cavs o godzinie 19:00 polskiego czasu przypieczętują awans do półfinału Konferencji Wschodniej. Pacers są rozbici, mieli na widelcu mecz nr 3, ale szalejący w drugiej połowie LeBron James doprowadził Cavs do wygranej, niwelując 26-punktową stratę. Sam „King” zdobył 41 punktów i już w USA mówi się, że jest lepszym graczem niż w przeszłości był …Michael Jordan.

Cavs chcą zakończyć serię dzisiaj. Będą mieli więcej dni odpoczynku przed kolejnym meczem, a to w tej fazie sezonu ma ogromne znaczenie. Stawiamy na pewne zwycięstwo zawodników ze stanu Ohio.

Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers, typ: Cavaliers (-2.5), kurs: 1.78.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB