Typy NBA: Miami Heat – Cleveland Cavaliers

Typy na mecz ligi NBA Miami Heat – Cleveland Cavaliers. Na Florydę przylecą mistrzowie NBA, którzy wczoraj zagrali świetny mecz w Atlancie, wygrywając 5 punktami. Dla obu drużyn to mecz back-to-back, bo Heat grali wczoraj w Orlando derby Florydy ulegając Magic.

Uważamy, że Cavs dziś spokojnie wygrają. Heat to ligowy średniak i nawet na własnym parkiecie nie mają większych szans z obrońcami tytułu. Cavs po All-Stars Game grają przyzwoicie i widać, że powoli szykują się do najważniejszej części sezonu. Nie słychać nic o kontuzjach, czy odpoczynku gwiazd w ekipie z Ohio, dlatego można dziś śmiało grać na Cavaliers.

Miami Heat – Cleveland Cavaliers, typ: Cavaliers, kurs: 1.86.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB