Typy NBA: Milwaukee Bucks – Toronto Raptors

Typy na mecz Milwaukee Bucks – Toronto Raptors w ramach NBA Playoffs 2017. W serii do czterech zwycięstw mamy remis 1:1, co jest bardzo korzystnym wynikiem dla gospodarzy.

Kozły wygrywając pierwszy mecz w Toronto pokazały, że nie zamierzają odpaść już po pierwszej rundzie. Teraz kiedy rywalizacja przenosi się do Bradley Center w Milwaukee staną przed ogromną szansą, aby wygrać dwa mecze przed własną widownią i zrobić milowy krok do półfinału Konferencji Wschodniej.

Liczymy, że własna hala, wypełniona publicznością z całego stanu Wisconsin poniesie Bucks to wygrania trzeciego meczu. Giannis Antetokounmpo – największa gwiazda drużyny – musi udowodnić, że zasługuje na 100 milionów dolarów kontraktu, który podpisał we wrześniu ubiegłego roku.

Milwaukee Bucks – Toronto Raptors, typ: 1 OT, kurs: 1.83.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NBA i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NBA Playoffs.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB