Typy NBA: Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks

Typy na mecz Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks w ramach rozgrywek najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA.

Wczoraj Miami Heat wywalczyli nam kolejne złotówki, wygrywając z Brooklyn Nets. Bardzo nas to cieszy i z tym większą ochotą przechodzimy do czwartkowego meczu.

Dziś przeniesiemy się do stolicy stanu Oklahoma, do której przylecą na mecz gracze Dallas Mavericks. Faworytem tego meczu są gracze OKC, dysponujący młodszą kadrą, która powinna sobie poradzić z weteranami z Teksasu, którzy grają back to back i na pewno odczują w kościach wczorajszą wygraną z NY Knicks.

My typujemy dziś over punktowy. Obie ekipy mają strzelby, ale często zapominają o obronie. To może nam zwiastować mecz, w który każda z drużyn zdobędzie 100 lub więcej punktów, co przecież w NBA jest na porządku dziennym. Dlatego postawimy na to, że w tym meczu padnie więcej niż 195 punktów.

Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks, typ: over 195, kurs: 1.74.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB