Typy NBA: Sacramento Kings – Charlotte Hornets

Nie wiemy jakim cudem Kings wygrali z Nuggets… Serio. To była chyba jedna z większych niespodzianek ostatniego tygodnia. My będziemy konsekwentni i dalej zagramy przeciwko ekipie z Kalifornii.

Przypomnijmy, że Kings oddali do Nowego Orleanu swojego lider, DeMarcusa Cousinsa. Ten gracz był dominatorem w statystykach, szatni i na parkiecie. Bez niego Kings oddali sezon i dziś przeciwko Hornets muszą przegrać.

Ekipa z Północnej Karoliny ma za sobą zacięty meczu z Pistons, niestety dla nich przegrany po dogrywce. Dziś jednak pewnie wygrają i jesteśmy pewni, że pokryją nasz handicap.

Sacramento Kings – Charlotte Hornets, typ: 2 (-3), kurs: 1.74.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB