Typy NBA: Sacramento Kings – Denver Nuggets

Zniesmaczeni Meczem Gwiazd w NBA wracamy do typowania meczów w drugiej połowie rozgrywek najlepszej koszykarskiej lidze świata. Prawdziwa walka o playoffs zaczyna się właśnie teraz, ale w niej tylko pozornie będą uczestniczyli gracze Sacramento Kings. Ekipa z Kalifornii oddała do Nowego Orleanu największą gwiazdę DeMarcusa Cousinsa. Wystarczy, że napiszemy, że był on najlepszym strzelcem drużyny, najlepszym blokującym, najlepszym zbierającym i …dość trudnym charakterem w szatni.

Bez Cousinsa Kings skazują się na serię wielu, wielu porażek i tankowania w stronę dna tabeli Zachodu. Pierwszą z porażek przewidujemy już w pierwszym meczu z Nuggets, którzy walczą o PO. Gracze z Kolorado mają apetyt na grę w postseason i pierwszy krok powinni uczynić już dzisiaj.

Nie szalejemy za bardzo z handicapem, ale przewidujemy, że ten typ pewnie wejdzie.

Sacramento Kings – Denver Nuggets, typ: 2 (-5,5), kurs: 1.71.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB