Typy NBA: Utah Jazz – Memphis Grizzlies

Wczoraj kolejny typ z NBA na plusie, a dziś typujemy mecz z Salt Lake City, gdzie miejscowi Jazz podejmą Memphis Grizzlies.

Goście grają back-to-back więc będą prawdopodobnie zmęczeni i więcej czasu od trenera dostaną gracze rezerwowi. Wczoraj Grizzlies przegrali w Portland i na pewno, ani mentalnie ani fizycznie nie będą przygotowani do potyczki z „Jazzmanami”.

Utah gra solidny basket zwłaszcza przed własną widownią. W tym roku przegrali tylko jedno spotkanie w Vivint Smart Home Arena, kiedy to ulegli mocnej Oklahomie. Memphis to nie OKC i naszym zdaniem polegną w Salt Lake City więcej niż sześcioma punktami.

Utah Jazz – Memphis Grizzlies, typ 1 (-6), kurs 1.71.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB