Typy NBA: Washington Wizards – Atlanta Hawks

Typy na mecz Washington Wizards – Atlanta Hawks w ramach NBA Playoffs 2017. Koszykarze ze stolicy USA prowadzą w serii 1:0.

Pierwszy mecz pokazał jedno: Wizards są gotowi do rywalizacji. John Wall jest zdrowy, pokazuje na parkiecie cechy prawdziwego lidera, a za nim idą jego koledzy. Taki Marcin Gortat w pierwszym meczu serii pokazał tak ogromną wolę walki i złość, że aż zaliczył przewinienie techniczne po starciu podkoszowym z Paulem Millsapem.

W Hawks zawiódł zwłaszcza Dwight Howard, który przeszedł obok meczu. Nie było w nim iskry i woli walki, a to zawsze negatywnie wpływa na pozostałych zawodników.

Liczymy, że dziś Wizards znów wygrają. We własnej hali są naprawdę groźni i wykorzystają szansę na podwyższenie prowadzenia w serii do 2:0.

Typy NBA: Washington Wizards – Atlanta Hawks, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.55.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NBA i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NBA Playoffs.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB