Typy NBA: Washington Wizards – Boston Celtics

Washington Wizards podejmą w środę w nocy (godz. 1:00) w Verizon Center drużynę Boston Celtics. Czarodzieje ze stolicy zagrają spotkanie back-to-back, gdyż dziś w nocy pokonali na wyjeździe Charlotte Hornets 109:99. Świetny występ zaliczył John Wall, który zdobył 24 punkty, walnie przyczyniając się do pokonania drużyny, której właścicielem jest nie kto inny jak Michael Jordan.

Celtics przystąpią do meczu w stolicy poważnie osłabieni, gdyż z powodu kontuzji ścięgna Achillesa nie zagra Avery Bradley. Do tego wątpliwy jest występ Geralda Greena, który co prawda nie należy do graczy pierwszego planu, ale jest pożyteczny w rotacji. Zza oceanu płyną też wieści, że kilku graczy z Bostonu jest przeziębionych, dlatego w DC ławka Celtics może okazać się za krótka.

Wizards nie przegrali na własnym parkiecie 13 meczów z rzędu. Naszym zdaniem tym razem również nie przegrają, ale zabezpieczymy się dodatnim handicapem.

Bet365new

Washington Wizards – Boston Celtics, typ: 1 (+3), kurs 1.76.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB