Typy NBA: Washington Wizards – Utah Jazz

Typ na mecz ligi NBA, w którym Washington Wizards podejmą Utah Jazz. Spotkanie zostanie rozegrane godz 23:00 naszego czasu, więc można obejrzeć bez zarywania nocki.

Wizards u siebie bardzo groźni. Przegrali w tym roku kalendarzowym tylko z mistrzami ligi Cavaliers i to po dogrywce. Owszem, po All Star-Game nie popisali się i przegrali w Filadelfii. Jednak powrót do Verizon Center powinien pomóc zespołowi w powrocie na zwycięskie tory.

Jazzmani zaskakująco dobrze radzą sobie na Zachodzie, ale jednak nie dajemy im szans w starciu z ekipą Marcina Gortata.

Washington Wizards – Utah Jazz, 1 (-1.5), kurs 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB