Typy NFL: Dubel na niedzielę 1.10.

Przed nami już czwarta kolejka rozgrywek w NFL, czyli ćwiartka sezonu już za nami. Przygotowaliśmy na dziś fajnego Dubla, którego sami zagramy. Powodzenia!

Trzy kolejki, które już za nami pokazały, że Atlanta zapomniała już o kompromitującej porażce w Super Bowl. Bilans 3:0 i naprawdę dobra gra mówi sam za siebie. Dziś Matt Ryan będzie miał łatwe zadanie, bo Buffalo to przeciętna ekipa, której jedyną bronią w ataku jest RB LeSean McCoy, ale defensywa Falcons nie pozwoli mu na wiele. Stawiamy, że Atlanta pokona Bills i pokryje handicap -3.5.

W drugim spotkaniu postawimy na mistrzów ligi, czyli na Patriots. Grają dziś z Panthers, które mimo i ogromnych kłopotów w ataki, stracili jeszcze Grega Olsena. Dla ekipy z Bostonu będzie to spacerek i sądzimy, że wygrają i pokryją handicap -5.5.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB