Typy NFL: Dubel na niedzielę 17.09.

Przed nami druga kolejka NFL. W pierwszej zobaczyliśmy czym dysponują drużyny i już wiemy, że New Jork Jets będą w tym sezonie tankowali, czyli starali się ukończyć sezon z najgorszym bilansem, aby w drafcie wybrać z jedynką jakiegoś sensownego quarterbacka.

Dziś Jets grają w Oakland i co tu dużo mówić dostaną porządne lanie. Dereck Carr i Marshawn Lynch rozmontują słabą obronę nowojorczyków i pokryją nasz handicap.

W drugim mecz stawiamy na Arizonę w starciu z Colts. Niestety dla Indianapolis ich podstawowy QB Andrew Luck ma kontuzję i musi grac backup. Nie widzimy dziś Colts w tym meczu dlatego stawiamy na Cardinals, którzy mimo osłabienia na pozycji RB (operacja nadgarstka Davida Johnsona), powinni wygrać.

Polecamy!

Odebrałeś już w LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Komentarze

Komentarze