Typy NFL: Dubel na niedzielę 19.11.

W NFL grają dziś 11. kolejkę i my wybraliśmy dziś dwa mecze, które powinny przynieść zysk.

A propos zysku… Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Postawimy dziś na New Orleans Saints, że pokonają Washington Redskins i pokryją handicap -3.5. Ekipa z Waszyngtonu jest przetrzebiona kontuzjami i nie widzimy ich w tym meczu. Nie zagra dziś połowa linii ofensywnej, do tego absencje na pozycji TE i WR. Saints to wygrają i to znacznie wyżej niż 4 punktami.

W drugim meczu Dubla z NFL postawimy na NE Patriots, że wygrają z Oakland trzema lub więcej punktami. Mecz rozgrywany będzie w Mexico City, ale to nie powinno przeszkodzić Patriots w odniesieniu kolejnego zwycięstwa.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB